۵ هزار آقازاده در آمریکا زندگی می کنند
۵ هزار آقازاده در آمریکا زندگی می کنند
محمد غرضی، فعال سیاسی و وزیر دوران جنگ گفت: ۵ هزار از فرزندان مدیران اصلاح طلب و اصولگرا در آمریکا زندگی می‌کنند.
به گزارش افلاکیون، محمد غرضی گفت: اصولگرایان تمام حاکمیت، دولت، مجلس و قوای قضاییه را می‌خواهند، کما اینکه اصلاح طلبان نیز همینگونه هستند، منتهی با هم تعامل می‌کنند

محمد غرضی، فعال سیاسی و وزیر دوران جنگ گفت: ۵ هزار اولاد مدیران اصلاح طلب و اصولگرا در آمریکا زندگی می‌کنند.

بخشی از مصاحبه خبر آنلاین  با محمد غرضی را در زیر بخوانید

ما انتخابات ۱۴۰۰ را پیش رو داریم و تحلیل‌های مختلفی درباره دولت آینده و انتخابات می‌شود. با توجه به انتخابات ۹۸ و روی کار آمدن یک مجلس یکدست اصولگرا به نظر شما سهم اصولگرایان در دولت بعد چیست؟ یعنی آیا دولت سیزدهم به یک اصولگرا می‌رسد؟

اصولگرایان تمام حاکمیت، دولت، مجلس و قوای قضاییه را می‌خواهند، کما اینکه اصلاح طلبان نیز همینگونه هستند، منتهی با هم تعامل می‌کنند، یعنی بخش‌های مختلف را به هم واگذار می‌کنند و در یک چیزی شریک هستند: زیر زندگی و زیر معیشت برای مردم؛ یعنی آن‌ها در این شراکت دارند و بقیه را بین هم تقسیم می‌کنند.

شما ببینید از این ۵ هزار اولاد مدیران اصلاح طلب و اصولگرا که در امریکا هستند چگونه امتیازات را بین خودشان تقسیم کرده اند و اصلا مشخص نیست که او پسر یک اصولگرا است یا پسر یک اصلاح طلب. شما کشور را مقداری سیاسی می‌بینید و من بیشتر آن را اداری می‌دانم. آن‌ها در بالا دعوای زرگری راه می‌اندازند و در زیر منافع را تقسیم می‌کنند.

پس به نظر شما دولت بعدی را یک جورایی تعاملی تمام می‌کنند؟

بله مثل همین دولت فعلی. این دولت اصلاح طلب است، ولی تعاملی ادامه پیدا کرد. دولت قبلی هم همین طور بود، آقای احمدی نژاد با بوق و کرنا گفت که نفت را به سفره مردم می‌آوریم و مدیرانی که انتخاب کرد الان یا در زندان هستند یا به خارج از کشور رفته اند.