مدلینگ زن جنجالی در کرمانشاه دستگیر شد
مدلینگ زن جنجالی در کرمانشاه دستگیر شد
رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه از دستگیری مدلینگی که در تکیه معاون الملک اقدام به هنجارشکنی کرده بود، خبر داد.

به گزارش افلاکیون، رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشا پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از انتشار تصاویر و کلیپی از یک اقدام هنجارشکنانه و نامناسب در محوطه تکیه معاون الملک کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

به نوشته مهر وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی پس از بررسی جوانب مختلف، شناسایی عوامل دخیل در این اقدام هنجارشکنانه و غیراخلاقی را در دستور کار قرار دادند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه تصریح کرد: در همین راستا مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل سکونت خانمی که به عنوان مدلینگ مقابل دوربین‌های فیلمبرداری و تصویربرداری قرار گرفته بود، شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را دستگیر کردند.

حیدری ادامه داد: در همین راستا و طی روزهای گذشته تصویربردار این هنجارشکنی نیز دستگیر شده بود.

وی با ابراز تأسف از هنجارشکنی صورت گرفته آن هم در مکانی که سال‌ها است محل برپایی مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان است، گفت: پلیس این ساختارشکنی‌ها را برنتافته و قاطعانه با آن برخورد می‌کند.

حیدری در بیان کرد: برخورد با عوامل بروز این هنجارشکنی جز خواسته‌ها و مطالبات مردم شریف و شهیدپرور کرمانشاه است و پلیس وظیفه خود می‌داند با چنین افرادی برخوردهای قانونی را به عمل آورد.