علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی امروز (شنبه) در توئیتی در واکنش به اظهارات تهدیدآمیز جو بایدن و نفتالی بنت علیه ایران نوشت: اولین ملاقات بنت و بایدن و تأکید بر استفاده از «گزینه‌های دیگر» علیه ایران، ضمن آن‌که تهدید غیرقانونی یک کشور دیگر است، حق جمهوری اسلامی ایران برای پاسخگویی متقابل علیه «گزینه‌های در دسترس» را تثبیت می‌کند.
واکنش علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی به تهدید ایران توسط بایدن و بنت
واکنش علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی به تهدید ایران توسط بایدن و بنت

دبیر شورای عالی امنیت ملی در توئیتی نوشت: اولین ملاقات بنت و بایدن و تأکید بر استفاده از «گزینه‌های دیگر» علیه ایران، ضمن آن‌که تهدید غیرقانونی یک کشور دیگر است، حق جمهوری اسلامی ایران برای پاسخگویی متقابل علیه «گزینه‌های در دسترس» را تثبیت می‌کند.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی امروز (شنبه) در توئیتی در واکنش به اظهارات تهدیدآمیز جو بایدن و نفتالی بنت علیه ایران نوشت: اولین ملاقات بنت و بایدن و تأکید بر استفاده از «گزینه‌های دیگر» علیه ایران، ضمن آن‌که تهدید غیرقانونی یک کشور دیگر است، حق جمهوری اسلامی ایران برای پاسخگویی متقابل علیه «گزینه‌های در دسترس» را تثبیت می‌کند.

به گزارش فارس، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که درباره ایران نخست دیپلماسی در نظر گرفته می‌شود و در صورت شکست دیپلماسی،‌ گزینه‌های دیگر بررسی می‌شوند.

انتهای پیام/