سرمربی السد قطر گفت: من از نتیجه‌ای که گرفتم ناراضی هستم چون هدف ما پیروزی بود.
ژاوی: تیم‌های ایرانی با قلب‌شان بازی می‌کنند
ژاوی: تیم‌های ایرانی با قلب‌شان بازی می‌کنند

به گزارش افلاکیون، ژاوی هرناندز، سرمربی السد پس از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: من از نتیجه‌ای که گرفتم ناراضی هستم چون هدف ما پیروزی بود. ما مقابل یک تیم دشوار و موثر بازی کردیم و بشدت رقابت کردیم. در برابر بهترین تیم‌های آسیا بازی می‌کنیم و امروز یک امتیاز کسب کردیم که ممکن است در آینده مفید باشد. ما باید در مسابقه بعدی پیشرفت کنیم و بهتر رقابت کنیم.

وی درباره تأثیر عدم حضور اکرم عفیف در تیم گفت: البته ما اکرم را که بهترین بازیکن قطر و آسیا است، از دست دادیم، اما این بهانه‌ای نخواهد بود. ما خوب بازی کردیم و موقعیت‌های زیادی بدست آوردیم اما فولاد دفاع خوبی انجام داد.

ژاوی در مورد شرایط زمین گفت: شرایط زمین خوب نبود و به ما کمک نمی‌کرد که به روش معمول خود بازی کنیم. ما به همین دلیل با مشکلات زیادی روبرو شدیم و AFC باید به آن توجه کند.

ژاوی در پاسخ به سوالی در مورد در دسترس نبودن پخش این مسابقه برای هواداران قطری نیز گفت: این چیزی است که من نمی‌توانم درک کنم. نمی‌توانم تصور کنم که هواداران در قطر نتوانند مسابقه را تماشا کنند و این منطقی نیست.

ژاوی در خصوص ارتباطش با جواد نکونام سرمربی فولاد گفت: من و جواد دوستان خوب و قدیمی هستیم و احترام زیادی برای او قائلم. جواد بازیکن خوبی در دوران فوتبالش بود و مدت زمان زیادی در اوساسونا بازی کرد و البته من برای او بهترین‌ها را در مربیگری آرزو می‌کنم چون فوتبال را خیلی خوب می‌فهمد و اطمینان دارم او آینده خوبی در فوتبال دارد. تیم او خوب کار کرد و به آنها تبریک می‌گویم. تیم‌های ایرانی به خوبی دفاع می‌کنند و با قلبشان فوتبال بازی می‌کنند و شکست‌دادن آنها خیلی خیلی سخت است.

انتهای پیام