پیش بینی یک کارشناس از بازار بورس فردا ۱۰ آبان ۹۹
پیش بینی یک کارشناس از بازار بورس فردا ۱۰ آبان ۹۹
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: دو ساعت اول معاملات بازار سهام فردا بسیار مهم است، اگر فردا تقاضا بتواند در دو ساعت ابتدایی بازار پاسخگوی عرضه باشد روند بازار سهام حتی در روزهای بعدی نیز بهتر خواهد بود.

به گزارش افلاکیون، روند بازار سهام در دو هفته گذشته نزولی بود و شاخص کل با از دست دادن حمایت یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد تا کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد ریزش کرد، اما روند بازار فردا چگونه خواهد بود؟

به نوشته تجارت نیوز، محمد خبر‌ی‌زاد، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با روند بازار سهام فردا گفت: دو ساعت اول معاملات بازار سهام فردا بسیار مهم است، اگر فردا تقاضا بتواند در دو ساعت ابتدایی بازار پاسخگوی عرضه باشد روند بازار سهام حتی در روزهای بعدی نیز بهتر خواهد بود.

این کارشناس با اشاره به افزایش سقف صندوق‌های سرمایه‌گذاری بیان کرد: در هفته‌های گذشته حجم عرضه به نوعی مشکوک بود و قرار است قوه‌قضاییه به این موضوع رسیدگی کند و به نظر می‌رسد بازار سهام فردا به لحاظ ارزندگی سهم‌ها خریدار داشته باشد و روندی صعودی در سهم‌های بنیادین شکل بگیرد.

همچنین این کارشناس در رابطه با حمایت از بازار بیان کرد: به نظر نمی‌رسد حمایتی از بازار سهام صورت بگیرد زیرا دولت به نوعی مشکلات بزرگ‌تری در تامین کالاهای اساسی از جمله روغن و دارو دارد و فکر نمی‌کنم بازار سهام فعلا در اولویت حمایت باشد.

  • نویسنده : حمید سعادتی