پرسپولیس به دنبال مهاجم استقلالی!
پرسپولیس به دنبال مهاجم استقلالی!
پرسپولیسی‌ها قصد دارند با خریدن مهاجم فصل گذشته استقلال جای خالی احتمالی مهاجمشان را پر کنند.

به گزارش افلاکیون، وضعیت پرونده محرومیت عیسی آل کثیر هنوز مشخص نیست؛ اگرچه مسئولان حقوقی باشگاه صبح امروز جلسه‌ای را با مسئولان‌ای اف سی برگزار کرده اند تا از عیسی دفاع و محرومیت ۶ ماهه او را بشکنند، ولی به گفته همین تیم حقوقی کار بسیار دشواری پیش رو دارند.

البته این موضوع را هم باید در نظر گرفت که روز گذشته یکی از خبرنگاران عربستانی در توئیتی خبر از رفع محرومیت عیسی آل کثیر داد و نوشت که محرومیتش بخشیده می‌شود. با این وجود، اما باشگاه پرسپولیس و یحیی گل محمدی بیکار ننشسته اند و به فکر جذب مهاجمی جدید هستند؛ آن‌ها می‌خواهند اگر‌ای اف سی یک درصد عیسی آل کثیر را نبخشید او را از فهرست خارج کنند و مهاجم جدیدی بخرند.

ماجرا از این قرار است که اگر حکم عیسی پابرجا بماند او تا حوالی سال جدید نمی‌تواند برای پرسپولیس به میدان برود، از این رو، با خارج کردن اسم او از فهرست، جا برای یک خرید باز می‌شود و اینطور می‌توان یک مهاجم لیگ برتری دیگر به ترکیب اضافه کرد.

درباره اینکه مهاجم احتمالی پرسپولیس چه کسی است شایعات زیادی به راه افتاده، ولی حالا شنیده می‌شود مسئولان باشگاه با مهاجم فصل گذشته استقلال مذاکره کرده اند و از او خواسته اند تا زمان اعلام رای عیسی آل کثیر منتظر بماند! این مهاجم مرتضی تبریزی است؛ ستاره سابق باشگاه ذوب آهن که به دلیل مصدومیت‌های زیاد نتوانست در ترکیب استقلال خودی نشان دهد. حالا پرسپولیسی‌ها از او خواسته اند آماده باشد تا در صورت محرومیت قطعی آل کثیر، جایش را در باشگاه سرخ پوش تهرانی پر کند.

تبریزی، پیش‌تر با یحیی گل محمدی در ذوب آهن همکاری داشته و دو طرف شناخت خوبی از یکدیگر دارند. البته این تمام داستان نیست، چون رفتن شجاع خلیل زاده از پرسپولیس وضعیت دفاعی این تیم را هم کمی آشفته کرده است؛ در واقع پرسپولیسی‌ها باید جای خالی مدافع رفته شان را هم پر کنند؛ در این بین به نظر می‌رسد راهکار تازه تری در دستور کار قرار گرفته است و آن، معاوضه بازیکن است! طبق شنیده‌ها قرار است آرمان رمضانی، مهاجمی که همین چند وقت پیش به پرسپولیس پیوسته با مدافع یکی از تیم‌های لیگ برتر معاوضه شود! اینطوری هم ترافیک خط حمله پرسپولیس کم می‌شود و هم اینکه وضعیت خط دفاعی باشگاه سروسامان تازه‌ای می‌گیرد.