نظام الدین موسوی به زورگیری از علی دایی واکنش نشان داد
نظام الدین موسوی به زورگیری از علی دایی واکنش نشان داد
روز جمعه ویدئویی شوک برانگیز از حمله به علی دایی و سرقت گردنبند طلای او منتشر شد که واکنش های زیادی در پی داشت

به گزارش افلاکیون، روز جمعه ویدئویی شوک برانگیز از حمله به علی دایی و سرقت گردنبند طلای او منتشر شد. این چهره شاخص فوتبال کشورمان در خیابانی در شمال تهران مورد حمله سارقان کمین کرده قرار گرفته و به طرز دردناکی مقابل چشمان دخترش نقش بر زمین شد. سارقانی که احتمالا او را می‌شناختند واز جایگاه وموقعیتش اطلاع داشتند.

نظام‌الدین موسوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی در این باره نوشت: “به بهانه حادثه تلخ حمله و سرقت از قهرمان پیشکسوت فوتبال کشورمان آقای علی دایی، بعنوان دبیر مجمع نمایندگان استان تهران عرض میکنم که پایتخت حداقل ۱۲۰پاسگاه انتظامی کم دارد و متاسفانه طی سالیان اخیر دولت و شهرداری به تکالیف قانونی خود در زمینه ساخت مراکز انتظامی عمل نکرده اند.”
این حادثه بازتاب زیادی داشته و ویدئوی این حمله در کانال‌های خبری و گوشی‌های موبایل دست به دست می‌شود.

پلیس اعلام کرده که این اتفاق در زعفرانیه در شمال تهران رخ داده است. سرهنگ محمد کالوسی سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری در این باره گفت: “ماموران کلانتری اقدام به تشکیل پرونده کرده و با ثبت اطلاعات و مستندات، پرونده را برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع داده‌اند.”

با وجود اینکه به نظر می‌رسد سارقان از هویت طعمه خود آگاهی داشتند، اما سرکلانتری یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ معتقد است: «با توجه به اینکه دو سارق از پشت به دایی و دخترش نزدیک شدند، به نظر نمی‌رسد که آنان از قبل شناسایی شده باشند یا حتی سارقان از این موضوع که از چه کسی سرقت می‌کنند، با خبر باشند و قصد قبلی در کار بوده باشد البته این موضوع در حال بررسی است و فعلا نمی‌توان به شکل قطعی درباره آن اظهار نظر کرد.»

بنا به اعلام پلیس گردنبند دایی ۸۰ میلیون تومان قیمت دارد.

این اولین بار نیست که چهره‌های مشهور قربانی سرقت می‌شوند، عادل فردوسی پور، احمد‌رضا عابدزاده و… پیشتر قربانی سارقان بوده‌اند، اما این بار علی دایی در روز روشن مورد حمله زورگیران خشن قرار گرفته است. چندی پیش هم حمله زورگیران به دختر مهراب قاسمخانی نویسنده و طنز پرداز خبرساز شده بود.