مصائب رونالدو برای شکست رکورد ملی دایی
مصائب رونالدو برای شکست رکورد ملی دایی
چند سالی است که صحبت از شکست رکورد گلزنی ملی علی دایی توسط کریستین رونالدو به گوش می خورد اما با توجه با اتفاقاتی که برای رونالدو می افتد شکست احتمالی رکود به تاخیر می افتد. شاید هم هرگز اتفاق نیافتد.

افلاکیون– پس از آنکه کریستیانو رونالدو در ۲ فیفادی قبل‌تر به‌دلیل نیش خوردن از زنبور بازی تیم ملی پرتغال را از دست داد و نتوانست فاصله گل‌های ملی خود را که ۸ تا از علی دایی ۱۰۹ گله کمتر است، کمتر کند، در فیفادی قبلی هم تست کرونای او مثبت از آب درآمد و کریستیانو که متعجب شده بود و هیچ نشانه‌ای از ویروس چینی نداشت، هر چه آزمایش می‌داد باز هم نتیجه مثبت می‌شد.

به همین ترتیب او ۳ بازی ملی دیگر را هم از دست داد که یکی از آن‌ها مقابل حریف دلخواهش یعنی سوئد بود که پذیرای بیشترین گل‌های ملی این بازیکن به‌عنوان یک تیم بود. کرونا باعث شده رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ هم دست‌کم یک سال به تعویق بیفتد. فرض کنید رونالدو با پرتغال در این مسابقات حضور می‌یافت که دست‌کم ۳ بازی در مرحله گروهی می‌توانست به میدان برود، جدا از سه چهار مسابقه دوستانه و تدارکاتی برای آماده‌سازی پیش از این رقابت‌ها. رونالدو به همین سادگی همه این بازی‌ها را از دست داد تا نتواند حتی یک گل به گل‌های ملی‌اش اضافه کند.