کمیسیون اخلاق ورزش کشور با اشاره به وقایع اخیر از قوه قضاییه درخواست کرده که قصور احتمالی قهرمانان و نام‌آوران ورزش کشور در لحن و بیان را مهروزانه مورد عطوفت قرار داده و امید بدخواهان میهن را برای تقابل با سرمایه‌های کشور به یاس تبدیل کند.
بیانیه کمیسیون اخلاق ورزش کشور درباره اتفاقات اخیر

به گزارش افلاکیون  ، متن کامل بیانیه کمیسیون اخلاق ورزش کشور درباره وقابع اخیر کشور به این شرح است:وقایع روزهای اخیر مورد رنجش خاطر عموم مردم منجمله خانواده بزرگ ورزش گردید. در این میان ابراز همدردی قهرمانان و چهره‌های ورزش کشور با انگیزه خیرخواهانه که نشان از توجه و دغدغه ایشان نسبت به مردم و آینده کشور می‌باشد، امری طبیعی بوده است.

فضای غبارآلود حاصل از هجمه گسترده و هنرمندانه رسانه‌ای، سیاست‌مداران کهنه‌کار را وادار به سکوت و یا انحراف نموده و حال نباید از جوانانی که تمام عمر خود را در میادین ورزشی صرف تمرین و مسابقه نموده‌اند، انتظار جریان شناسی رسانه‌ای داشته باشیم. هر چند موقعیت‌شناسی و مرزبندی میان خواست بیگانگان و حمایت از مردم و همچنین شناخت خود و حریف توقعی صحیح می‌باشد که گاه مورد غفلت قرار گرفته است.

در هر حال از دست اندرکاران امر خصوصا مسئولان دلسوز دستگاه قضا درخواست می‌گردد با درک صحیح انگیزه و نیت خیرخواهانه افتخارآفرینان کشور، قصور احتمالی ایشان در لحن و کلام را مهرورزانه مورد عطوفت قرار داده و با نگاه پدرانه و حکیمانه امید بدخواهان و بیگانگان برای تقابل با سرمایه‌های کشور را تبدیل یه یاس و ناامیدی نمایند.