قلعه نویی: ایراد فنی نداشتیم/ عجیب گل خوردیم!
قلعه نویی: ایراد فنی نداشتیم/ عجیب گل خوردیم!
سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر از شکل به ثمر رسیدن گل‌های پیکان برابر تیمش ابراز تعجب کرد.

به گزارش افلاکیون، امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر در نشست خبری پس از شکست تیمش برابر پیکان اظهار کرد: به تیم پیکان تبریک و به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم چون به غیر از پنج دقیقه اول، فوتبال خیلی خوبی را بازی کردیم. گل‌های عجیب و غریبی دریافت کردیم،‌مخصوصا گل دوم. موقعیت‌هایی را هم از دست دادیم که برای من جای تعجب دارد. من نمی‌توانم از بازیکنانم ایراد فنی بگیرم چون توپ از روی خط هم گل نمی‌شد.

او ادامه داد: وقتی تیم ایجاد موقعیت می‌کند، دیگر احتیاجی به تعویض کردن نیست. تعویض برای زمانی است که تیمت حالت تهاجمی ندارد. تیم ما خیلی خوب و تهاجمی بازی می‌کرد و موقعیت ایجاد می‌شد. برای من جای تعجب دارد که چرا موقعیت پیمان رنجبری وارد دروازه نشد. سه موقعیت خوب داشتیم که در یکی از آن‌ها توپ روی خط دروازه بود. به هر حال این فوتبال است.

قلعه‌نویی اضافه کرد: در نیمه اول، کمک داور دو اشتباه فاحش داشت. ولی باید فیلم را دوباره ببینیم. در صحنه‌ای هم که توپ به دست رنجبری خورد، دستش باز نبود و به بدنش چسبیده بود. این را باید گارشناسان داوری بگویند. به داورها هم خسته نباشید می‌گویم. نمی‌دانم چرا موقعیت‌های ما گل نشد و گل دوم را به آن شکل خوردیم. غیر عادی بود و مساله فنی نبود. باز هم به تیم پیکان و تارتار تبریک می‌گویم. از همه بازیکنانم راضی هستم. خیلی خوب فوتبال بازی کردند.