محمود فکری سرمربی استقلال می‌گوید با هیات مدیره این باشگاه اختلافی ندارد. وباشگاه حق دارد که در صورت نتایج ضعیف سر مربی خود را عوض کند.
فکری: اگر نتیجه نگرفتم باشگاه حق دارد هرکسی را بیاورد
فکری: اگر نتیجه نگرفتم باشگاه حق دارد هرکسی را بیاورد

به گزارش افلاکیون، محمود فکری سرمربی استقلال پیش از بازی تیمش مقابل تراکتور در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: بازی سختی مقابل تراکتور داریم. از زمانی که مسعود شجاعی هدایت این تیم را بر عهده گرفته، تراکتور نتایج خوبی کسب کرده است. با توجه به اینکه بازی در تبریز است، کار برای ما مقداری سخت می‌شود، اما شرایط تیم ما خوب است و امیدوارم یک بازی خوبی را ارائه دهیم و سه امتیاز این بازی را به دست بیاوریم.

او درباره وضعیت شیخ دیاباته گفت: شیخ یکی از بازیکنان حرفه‌ای ماست. من به عنوان سرمربی تیم، با توجه به شرایط باید هزینه‌هایی مبنی بر آماده نبودن شیخ بدهم. دیاباته می‌تواند به ما کمک کند. اگر این بازیکن شرایط جسمانی خوبی نداشته باشد، باید او را به میدان بیاوریم و با توجه به اینکه این بازیکن خیلی خوب تمرین می‌کند، منتظریم تا او آمادگی کامل را به دست آورد.

فکری در خصوص شایعه بازگشت مجیدی به عنوان سرمربی استقلال اظهار کرد: صحبت من با هواداران است. خیلی‌ها دنبال این هستند تا تیم را بهم بریزند و اختلاف راه بیندازند. نباید این اجازه را به بدخواهان داد. من با اعضای هیات مدیره مشکلی ندارم. ما از شروع فصل بدهی‌های زیادی داشتیم که با تلاش مدیرعامل و هیات مدیره محترم خیلی از مشکلات ما حل شد. آقای خلیل‌زاده هر چند روز یکبار با من تماس می‌گیرد و حضوری یکدیگر را می‌بینیم. من احترام زیادی برای او قائل هستم. اگر مربی که نتیجه نگیرد، باشگاه حق دارد به دنبال سرمربی باشد، اما تیمی که خوب نتیجه گرفته و با بازی کمتر در رده دوم جدول لیگ قرار دارد، قطعا مدیریت باشگاه هم دنبال ایجاد مشکل نخواهد بود. ما رابطه خوبی با هیات مدیره داریم. هواداران به افرادی که دنبال اختلاف هستند، اجازه ندهند تا استقلال را پایین بکشند.

او در پایان گفت: امیدواریم بازی خوبی را شاهد باشیم و در نهایت سه امتیاز بازی را به دست آوریم.