تیم ملی فوتبال ایران در اردوی کیش اتفاقات و حواشی عجیبی را تجربه می‌کند.
عجایب و حاشیه‌های اردوی تیم ملی فوتبال در کیش
عجایب و حاشیه‌های اردوی تیم ملی فوتبال در کیش

به گزارش افلاکیون، تیم ملی فوتبال کشورمان چند روزی است که در جزیره کیش اردو زده، اما ناهماهنگی عجیب مسئولان فدراسیون فوتبال و تیم ملی باعث شده شاهد اتفاقات و حواشی عجیبی در این اردو باشیم.

اولین موضوع که کمی عجیب بود بی اطلاعی عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال از انتقاد مهدی طارمی، بهترین لژیونر حال حاضر فوتبال کشورمان از شرایط تیم ملی و نداشتن بازی دوستانه بود. طارمی عنوان کرده بود با این شرایط نباید انتظار صعود به جام جهانی را داشته باشیم، اما عزیزی خادم بیان کرد که از انتقاد ملی پوشان خبری ندارد و طبق درخواست سرمربی تیم ملی برای یوز‌ها بازی دوستانه تدارک ندیده است. البته اینکه سرمربی تیم ملی هیچ دیدار دوستانه‌ای نخواهد و فقط با چند جلسه تمرین به استقبال جدال‌های سرنوشت ساز انتخابی جام جهانی برود، از این اظهارات عزیزی خادم هم عجیب‌تر است.

این فقط تمام داستان این اردوی عجیب نیست. اتفاق عجیب‌تر وقتی رقم خورد که روز گذشته محمدرضا اخباری یکی از دروازه بانان دعوت شده به اردوی تیم ملی را در چارچوب دروازه تیم تراکتور در مصاف با ماشین سازی دیدیم. ترک اردوی تیم ملی تنها چند روز مانده به مسابقات باور کردنی نبود و سرمربیان گذشته تیم ملی به هیچ وجه اجازه چنین بی نظمی‌ای را در تیم ملی نمی‌دادند. پس از این اتفاق مدیر رسانه‌های تیم ملی اعلام کرد اخباری از لیست تیم ملی خط خورده است. پس از اعلام این خبر، خورشیدی سرپرست تیم ملی خبر خط خوردن اخباری از تیم ملی را رد کرد و مدعی شد او به زودی به اردو باز می‌گردد.

این سطح از هماهنگی بین مدیررسانه‌ای و سرپرست تیم ملی بسیار عجیب و دور از انتظار بود. عجیب‌تر از آن، بی اطلاعی مدیررسانه‌ای تیم ملی از اخبار اردو و دادن اطلاعات اشتباه به خبرنگاران بود. اتفاقی که خبرنگاران را با توانا‌یی‌های آقای مدیر بیشتر آشنا کرد.

اخباری برای یک بازی باشگاهی اردوی تیم ملی را ترک کرد و دوباره به اردو بازگشت تا اقتدار اسکوچیچ زیر سوال برود و اردو به بی نظمی کشیده شود. اتفاقی که در آستانه بازی‌های حساس مقدماتی جام جهانی کمی نگران کننده به نظر می‌رسد و باعث می‌شود به صحبت‌های طارمی با نگرانی بیشتری فکر کنیم.

عزیزی خادم اعلام کرده تیم اسکوچیچ از نادرترین تیم‌های تاریخ فوتبال ایران است و ما هم می‌توانیم بگوییم حداقل در این مورد با آقای رئیس هم نظر هستیم، چون این اتفاقات را کمتر در گذشته دیده ایم.