ضرب شست اطلاعات سپاه کرمان به موساد/ جاسوس سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی دستگیر شد
ضرب شست اطلاعات سپاه کرمان به موساد/ جاسوس سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی دستگیر شد
رئیس کل دادگستری استان کرمان از دستگیری فردی به اتهام جاسوسی برای سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی خبر داد.

به گزارش افلاکیون  از کرمان، حجت الاسلام  ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری استان کرمان عصر امروز از دستگیری فردی به اتهام جاسوسی برای سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی  در این استان خبر داد و اظهار کرد: متهم قصد انجام اقدامات ضد امنیتی و خرابکارانه در استان را داشت که با هوشیاری سازمان اطلاعات سپاه، این توطئه خنثی شد.

 وی گفت: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده  و منسجم سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه، یکی از افراد مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی که قصد انجام اقدامات ضد امنیتی در استان کرمان را داشت در یک اقدام پیش دستانه شناسایی و دستگیر شد.

 رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه فرد دستگیر شده تحت پوشش شغل آزاد و تجارت در کشور فعالیت داشته است، اضافه کرد: متهم چندین سفر به کشورهای مختلف با هدف انتقال اطلاعات همچنین آموزش برای اقدامات ضد امنیتی و خرابکارانه از طریق ارتباط با افسران اطلاعاتی را داشته که آخرین سفر وی به اربیل عراق  بوده است.

حمیدی به اشراف اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج ) در بستر فضای حقیقی و مجازی اشاره کرد و گفت: متهم با استفاده از بستر فضای مجازی و پیام رسان های خارجی همچنین از طریق  نرم افزار های متعدد رمزنگاری شده، اقدام به ارتباط با سازمان ها و ارگان های نظامی و اطلاعاتی رژیم غاصب صهیونیستی کرده بود که بر اساس اشراف سازمان اطلاعات سپاه بر فضای مجازی و سرشبکه های سرویس اطلاعاتی این رژیم، این توطئه نیز کشف و خنثی شد.

وی تصریح کرد: سرویس اطلاعاتی رژیم غاصب صهیونیستی تمام تلاش خود را در راستای جذب عناصر به ویژه اراذل و اوباش از طریق فضای مجازی انجام می دهد که به لطف خداوند در این پرونده با اشراف نیروهای امنیتی این توطئه کشف و خنثی گردید .

رییس شورای قضایی استان کرمان ادامه داد: متهم ضمن جمع آوری برخی اطلاعات، قصد خروج از کشور و دیدار با یکی از  عوامل اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در یکی از کشور های منطقه و دریافت ماموریت جدید را داشت که قبل از خروج از کشور دستگیر شد.

منبع :