صادقی: در مقابل پرسپولیس دست و پا بسته نخواهیم بود
صادقی: در مقابل پرسپولیس دست و پا بسته نخواهیم بود
امیر حسین صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: پرسپولیس قوی‌تر از گذشته شده است اما برای بازی فردا با این تیم دست و پا بسته نیستیم.

به گزارش افلاکیون، ابراهیم صادقی در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس و سایپا گفت: یک هفته قبل آماده شروع بازی‌ها بودیم ولی نمی‌دانم به چه علت مسابقات برگزار نشد. اگر بحث کرونا باشد الان که تعداد فوتی‌ها بیشتر است. این برنامه‌ریزی مثل پارسال برای کسانی که تمرینات را زود شروع کرده‌اند، خوب نیست. امسال می‌خواهیم قدرتمند تر شروع کنیم. ما تیم جوانی هستیم و امسال هم جوان‌های خوبی را در لیگ بازی می‌دهیم که باعث افتخار سایپا است.

سرمربی سایپای تهران افزود: قطعاً بازی محکمی مقابل تیم بزرگی همچون پرسپولیس انجام می‌دهیم. آنها چهار قهرمانی متوالی داشته و فینال لیگ قهرمانان آسیا را در پیش دارند اما سایپا هم حریف دست و پا بسته‌ای نیست و آماده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره حدایی چند بازیکن پرسپولیس افزود: به نظرم آنها قوی‌تر شده‌اند و شرایط بهتری هم دارند.

صادقی در رابطه با جدایی چند بازیکن از سایپا تصریح کرد: برای جداشده‌ها آرزوی موفقیت دارم. هدف ما این بود که اسکلت تیم را حفظ کرده و چند بازیکن اضافه کنیم که متأسفانه چند بازیکن جدا شدند چون مبالغ قراردادشان بالا بود و باشگاه توان پرداخت آن را نداشت. با این حال، خیلی به تیم‌مان امیدواریم.

وی درباره جدایی بازکینان باتجربه نظیر روزبه شاه علی دوست تصریح کرد: بازیکنان جایگزین داریم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

صادقی در پایان راجع به برگزاری بازی با پرسپولیس در ورزشگاه دستگردی یادآور شد: دستگردی ورزشگاه خانگی سایپا بوده و حق طبیعی ما است که بازی آنجا برگزار شود. باید در همین ورزشگاه بازی برگزار می‌شد که اتفاق افتاد.