شکست سنگین تیم فوتبال آنتورپ با دروازه بانی علیرضا بیرانوند،حملات و انتقادات از او در فضای مجازی شدت گرفت.

به گزارش افلاکیون، هفته بیستم ژوپیرلیگ بلژیک برای علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ایرانی خوش یمن نبود. بعد از مصدومیت «ژان بوتز» فرانسوی دروازه‌بان اصلی آنتورپ، همانطور که انتظار می‌رفت علیرضا بیرانوند جانشین وی شد و در بازی با تیم میشلن در هفته بیستم درون دروازه قرار گرفت.

با این حال بیرانوند در نیمه دوم این مسابقه و در عرض هشت دقیقه، سه گل دریافت کرد تا شب کابوس واری را پشت سر بگذارد و آنتورپ هم شکست ۳ بر صفر را تجربه کند.

بعد از این مسابقه، حملات و انتقادات به بیرانوند در فضای مجازی شدت گرفت.

«راب ون لیر» مدیر خبر سایت HLN نوشت: «کنجکاو درباره تمام شوالیه‌های فیس‌بوکی که بوتز را در یک نیم فصل قربانی و بیرانوند را صدا کردند. ۱۲ هفته طولانی بدون بوتز در انتظار خواهد بود.»

حساب کاربری «تیم کوربیل» با اشاره به شکست آنتورپ نوشت: «می خواهید با دروازه‌بان سوم بازی بعد را شروع کنید؟ تصور اینکه او هم از بیرانوند بدتر است، سخت است.»

«پیتر» یکی دیگر از هواداران تیم آنتورپ نوشت: «چه شکستی. شرم‌آور است. بیرانوند با اختلاف بدترین دروازه‌بان دو فصل اخیر است.»

حساب کاربری Belgisk fotboll هم در شکست آنتورپ، پیکان انتقادات را به سمت دروازه‌بان ایرانی گرفته است: «باخت آزاردهنده برای آنتورپ که باید دروازه‌بان جدیدی پیدا کند زیرا بیرانوند کافی نیست.»