سیستم های امنیتی آمریکا در حالت هشدار/ بایدن به قتل تهدید شد
سیستم های امنیتی آمریکا در حالت هشدار/ بایدن به قتل تهدید شد
فردی در فضای مجازی آمریکا هشدار داده است با جلوس بایدن بر تخت ریاست جمهوری، تیراندازی گسترده و ناامنی در انتظار آمریکا خواهد بود.

به گزارش افلاکیون به نقل از خبر۲۴ ،ماراتن انتخابات آمریکا در ایالت‌های کلیدی منجر به تظاهرات گسترده مردمی شد و اعتراض کنندگان خواهان اجرای کامل اصول دموکراسی شدند.

به نوشته اسپوتنیک یک مقام مسئول از اف‌بی‌آی نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: اف‌بی‌آی از تهدیدهای فضای مجازی بر علیه بایدن، اطلاعات جامع و کافی در دست دارد، بنابراین شهروندان آمریکایی آگاه باشند که مقام های دولتی در حال تحقیق گسترده در ارتباط با تهدیدات اخیر در فضای مجازی هستند.

این جمله معروف،تمام سیستم های امنیتی آمریکا را در حالت هشدار قرار داده است، فردی در اینستاگرام ادعا میکند که اگر بایدن به کاخ سفید راه یابد، “مثل تیرانداز مدرسه عمل می‌کنم، جان همه این دموکرات‌ها را می‌گیرم.”

در همین حال، لس‌آنجلس تایمز در گزارشی تصریح کرده که مظنون توسط اعضای کارگروه مشترک مأموران انتظامی محلی و فدرال، دستگیر شده است. تایمز با ارجاع به منابع مطلع از تحقیقات، نوشت که می‌توان از تشخیص سلامت روان برای بازداشت این مرد استفاده کرد.

بر اساس این گزارش، ساکنان در بسیاری از شهرهای آمریکا از جمله فیلادلفیا، نیویورک و دیگر شهرها خواستار کنترل آشوب ها توسط دستگاه های امنیتی آمریکا شدند.

این در حالی است که نیویورک‌تایمز گزارش داد؛ باید یک نفر پیدا شود به ترامپ بگوید که باید برود، زیرا رفتن بی‌سر و صدای ترامپ می‌تواند به او، خانواده‌اش و کسب و کارش کمک کند، ضمن آنکه می‌تواند بار دیگر در ۲۰۲۴ کاندیدا شود اما به نظر می رسد ترامپ به دنبال جنجالی جدید در آمریکا است.

تنش‌ها پیرامون نتیجه رقابت داغ ریاست جمهوری آمریکا بعد از سه نوامبر تشدید شده، چرا که آرای چند ایالت کلیدی سرنوشت‌ساز، هنوز در حال شمارش است. ساکنان در بسیاری از شهرهای آمریکا از جمله واشنگتن دی‌سی، نیویورک، فیلادلفیا و دیگر شهرها هم‌زمان با انتظار برای معلوم شدن نتایج، به خیابان‌ها آمده‌اند.