سلوک آقازادگی را برخی سیاسیون به بچه های خود یاد می دهند!
سلوک آقازادگی را برخی سیاسیون به بچه های خود یاد می دهند!
آقازادگی، چالش است اینکه آقایی را به بچه یاد بدهیم به نگرش آن شخص سیاسی برمی‌گردد،مسئول سیاسی، منویات، ذکر، جهان‌بینی، نوع نگاه او سلوک فردی مدیر سیاسی کشور، جاهای خودش را نشان می‌دهد یکی از آنها بچه آن فرد است.

به گزارش افلاکیون به نقل از صدای ایران، دکتر سید مهدی رفیعی راد معاونت طلاب و روحانیت قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی ، اظهار داشت: موضوع آقازادگی، چالش است اینکه آقایی را به بچه یاد بدهیم به نگرش آن شخص سیاسی برمی‌گردد، مسئول سیاسی، منویات، ذکر، جهان‌بینی، نوع نگاه او سلوک فردی مدیر سیاسی کشور، جا‌های خودش را نشان می‌دهد یکی از آن‌ها بچه آن فرد است.

وی افزود: من باور داشته باشم که شأنی دارم که یک پروتکل‌هایی برای ارتباط با بنده است، شما اگر با من کار دارید باید این پروتکل‌ها را رعایت کنید، این نوعی نگاه است این نگاه به بچه هم می‌رود.

ایشان گفت: قرآن به ما می‌گوید: با تکبر روی زمین راه نروید. ما نجات را در صدق می‌دانیم، صدق فقط صدق کلام نیست وقتی عنصر سیاسی ما باور به صداقت داشته باشد، غیر از قولش، نگاهش، زندگیش شفاف می‌شود. دکتررفیعی افزود: بنده که مسئول می‌شوم از کجا دیکته می‌شود که نسبت به انجام وظایفم محدودیت قائل شوم و در ارتباط با مردم یک نگاه بالا به پایینی پیدا بکنم و نفراتی که تحت امر خودم هستند را با پروتکل ببینم و نپذیرم.

معاونت طلاب و روحانیت قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: سلوک مدیریتی از کجا به من اجازه می‌دهد که مردم را نبینم، مردم را کوچک ببینم، پاسخگو مردم نباشم، پاسخگو عملکردم نباشم، چه منشی هست که به یک مدیر اجازه می‌دهد که پاسخگو نباشد و بگوید من مسکن مهر را قبول ندارم.

وی افزود: کسی که سنش بالا رفته، کارهایش را انجام داده، الکش آویزان است، کارکردش فقط یک جا است، فقط برای بچه‌هایش و برای اقوامش می‌تواند شغل‌سازی کند، برای خودش هم می‌تواند تولید ثروت کند.

ایشان خاطر نشان کرد: ما در قرار‌گیری ملی مبارزه با فساد می‌خواهیم ابتدا مطالبه درست را به مردم بگوییم و بگوییم طبیعت سیستم این نیست که از کارمندی که حقوقش را نگرفته مالیاتش را بگیرد، از کسانی که شرکت‌های خانگی دارند که کجای دنیا این کار را اجاره می‌دهند؟ فعالیت اقتصادی بدون داشتن هویت اقتصادی جرم باید تلقی شود یعنی چه در کشور که رشوه گرفتن عادی باشد؟ مبارزه با فساد آبرو بردن نیست، مبارزه با فساد تخریب دستاورد‌های نظام نیست، مبارزه با فساد یک عمل سازنده، سد کردن، بستن راه فساد و ساختن است.

دکتر رفیعی گفت: پس اساساً ما دنبال کاری سازنده هستیم برای مبارزه با فساد، برنامه لازم است و این برنامه در حال تدوین است. ما در معاونت طلاب و روحانیون قرارگاه مبارزه با فساد، به دنبال ایجاد گفتمان‌سازی، گفتمان درست مبارزه با فساد هستیم.