روحانی انقلاب، نظام و رهبری را قبول دارند و گوشت و پوست‌ و استخوانشان متعلق به‌ نظام است، بنابراین گرچه گاهی اوقات اشتباهات راهبردی دارند اما قطعاً مسیر انحراف نمی‌روند.
روحانی یک فرد مؤثر و استراتژیست کشور است/ گوشت، پوست‌ و استخوانش متعلق به‌ نظام است
روحانی یک فرد مؤثر و استراتژیست کشور است/ گوشت، پوست‌ و استخوانش متعلق به‌ نظام است

به گزارش افلاکیون، محمدرضا باهنر، از نمایندگان ادوار مجلس و عضو شورای وحدت با سایت جهت پرس گفتگوی مفصلی انجام داده و در پاسخ به سوالی درباره آینده روحانی گفته است که قطعا او به انحراف نمی رود.

بخش هایی از این گفتگو را در ادامه خواهید خواند:

*باعث تأسف کشور است که یک دولتی چندین سال کار می‌کند اما بعد از اتمام دوره‌اش به جاده خاکی می‌افتد و به سمت‌هایی می‌رود که با نظام زاویه پیدا می‌کند، درحالی‌که این‌ها سرمایه‌های کشور هستند.

*درست است آقای روحانی گاهی اوقات که عصبانی می‌شود و از کوره در می‌رود برخی اظهارنظرهای غیرمعقول دارد و حرف‌هایی از سر طلبکاری می‌زنند، اما به نظرم این‌ها بیشتر سهوی است. ایشان انقلاب، نظام و رهبری را قبول دارند و گوشت و پوست‌ و استخوانشان متعلق به‌ نظام است، بنابراین گرچه گاهی اوقات اشتباهات راهبردی دارند اما قطعاً مسیر انحراف نمی‌روند.

*روحانی فارغ از دوره ریاست جمهوری‌شان، فرد مؤثر و استراتژیست کشور است و تجارب و مسئولیت‌های کاری سطح بالایی همانند شورای عالی امنیت ملی یا مجمع تشخیص مصلحت داشته‌اند، بنابراین نباید این‌گونه فکر کرد و به‌کلی تلاش‌های ایشان را نادیده گرفت.