رضاییان به پرسپولیس نزدیک شد
رضاییان به پرسپولیس نزدیک شد
انتقال رامین رضاییان به پرسپولیس، همیشه یکی از شایعات دلپذیر فضای مجازی برای هواداران پرسپولیس بوده است.

به گزارش افلاکیون از دوره ای که رامین رضاییان به ریزه اسپور رفت و با پشیمانی برای بازگشت به پرسپولیس بیشترین میزان تلاش را انجام داد، چهار سال می‌گذرد اما رامین همچنان گزینه ای جذاب برای پرسپولیس و هوادارانش محسوب می‌شود. طرفدارانی که در آن دوره هشتگ «هرچی برانکو بگه» را در تقابل سرمربی کروات با رضاییان ترند کردند، همواره علاقه ویژه ای به ستاره سابق و شماره ۲۷ تیمشان داشته اند و شاید به همین خاطر بود که واکنش های بسیار تندی به شایعه حضورش در تیم رقیب آبی پوش نشان دادند.

 

اما رامین هیچگاه پیراهن استقلال و دیگر تیم های ایرانی را برتن نکرد تا جاده بازگشتش به پرسپولیس همچنان هموار باشد. او در تابستان اخیر یک انتقال جذاب به الدحیل را تجربه کرد و بازی های نخست نیز با ارائه نمایشی درخشان، خود را در قامت ستاره تیم بزرگ لیگ ستارگان نشان داد. رامین دو گل از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رساند و در سمت راست خط دفاعی و هافبک این تیم، درخشید اما حالا شاید یک جدایی در فال رضاییان و الدحیل افتاده باشد.

 

در هفته های اخیر اخباری درباره احتمال جدایی رضاییان از الدحیل و حضورش در السیلیه منتشر شد و به رسانه های فارسی زبان نیز رسید تا گمانه زنی ها درخصوص آینده ستاره ایرانی به وجود بیاید و دوباره پرسپولیس در سر لیست این شایعات مجازی قرار گرفت. حالا این بار روزنامه های قطری هستند که خبرهای نه چندان پرتعداد رسانه های ایرانی را بازتاب داده و درباره پیشنهاد پرسپولیس به رضاییان نوشته اند.