تهران - افلاکیون: مرکز واکسیناسیون بوستان گفت‌وگو به عنوان بزرگترین مرکز واکسیناسیون کشور در چند روز آینده با فعالیت شبانه روزی تیم پزشکی و پرستاری گروه جهادی خدام الحسین واکسیناسیون را آغاز می‌کند.
راه اندازی مرکز واکسیناسیون شبانه روزی به همت گروه جهادی «خدام الحسین»
راه اندازی مرکز واکسیناسیون شبانه روزی به همت گروه جهادی «خدام الحسین»

تهران – افلاکیون: مرکز واکسیناسیون بوستان گفت‌وگو به عنوان بزرگترین مرکز واکسیناسیون کشور در چند روز آینده با فعالیت شبانه روزی تیم پزشکی و پرستاری گروه جهادی خدام الحسین واکسیناسیون را آغاز می‌کند.

پس از بازید علیرضا زاکانی شهردار تهران از مرکز واکسیناسیون بوستان گفت‌وگو که به همت جهادگران گروه جهادی خدام الحسین در حال راه اندازی است به اطلاع عموم مردم می‌رساند:

۱_مرکز واکسیناسیون بوستان گفت‌وگو به عنوان بزرگترین مرکز واکسیناسیون کشور هنوز آغاز به کار نکرده و با فعالیت شبانه روزی جهادگران ظرف چند روز آینده تیم پزشکی و پرستاری گروه جهادی خدام الحسین روند واکسیناسیون را آغاز می‌کنند لذا تا زمان افتتاح مرکز که متعاقبا اعلام می‌شود از مراجعه خودداری شود.

۲_ حدود ۶۰۰ نفر از اعضای گروه جهادی خدام الحسین در حرکتی جهادی از دو هفته پیش برای احداث بزرگترین مرکز واکسیناسیون کشور به صورت شبانه روزی تلاش کردند و در این راه سازمان‌ها و ارگان‌های مختلفی از جمله شهرداری تهران در فراهم کردن زیرساخت‌های لازم مانند در اختیار گذاشتن محل مرکز به این حرکت مردمی کمک کردند که از صمیم قلب از همه آنها تشکر می‌کنیم.

۳_ از آنجا که اعضای گروه خدام‌الحسین به صورت داوطلبانه در این مرکز فعالیت می‌کنند و با توجه به شرایط شغلی اعضای گروه و همچنین برای سهولت در خدمت رسانی به مردم قرار است این مرکز از ساعت ۱۴ الی ۲۱ به ارایه خدمت بپردازد.