درگیری در شام ایرانی/ بهاره رهنما باز هم حاشیه ساخت(فیلم)
درگیری در شام ایرانی/ بهاره رهنما باز هم حاشیه ساخت(فیلم)
جنجال بهاره رهنما و فلور نظری در برنامه شام ایرانی بر سر خندیدن هنگام حرف زدن دیگری حاشیه ساز شد.

به گزارش افلاکیون، دعوا و درگیری بهاره رهنما و فلور نظری در برنامه شام ایرانی خبرساز شده است. این دومین حاشیه سازی بهاره رهنما در این سری از شام ایرانی است.

در برنامه شام ایرانی در فصل جدید مریم امیر جلالی شهرزاد کمالزاده، بهاره رهنما و فلور نظری حضور دارند. شام ایرانی به کارگردانی سعید ابوطالب ساخته می‌شود.

دعوای بهاره رهنما و فلور نظری از کجا شروع شد؟

در جدیدترین قسمت این سری از شام ایرانی شاهد دعوا و رنجش بین فلور نظری و بهاره رهنما بوده ایم. گویا وسط صحبت‌های بهاره رهنما، فلور نظری می‌خندد و همین موضوع به مزاج بهاره رهنما خوش نمی‌آید و او فکر می‌کند فلور نظری حرف‌های او را به سخره گرفته است. از همین جا جدال بین این دو بازیگر ادامه می‌یابد؛ تا حدی که در اواسط جر و بحث بین فلور نظری و بهاره رهنما، فلور نظری از گفتن واژه بی ادب از سوی بهاره رهنما بسیار جا می‌خورد و با گریه میز شام را ترک می‌کند.

ویدیوی جنجالی از دعوای شدید بهاره رهنما و فلور نظری
کد ویدیودانلود
فیلم اصلی
در قسمت قبلی نیز که به میزبانی بهاره رهنما پخش شد، این بازیگر در بخشی از صحبت هایش درباره دختران ایرانی می‌گوید:” دختران ایرانی سر و وضعشان مثل نیکول کیدمن است و طرز فکرشان لر.”

این سخنان او با واکنش‌ها و انتقادات زیادی در شبکه‌های اجتماعی همراه بود. کاربران زیادی این حرف ‌های بهاره رهنما را توهین به قوم لر دانستند.

بهاره رهنما و فلور نظری

توضیح و تهدید بهاره رهنما درباره توهین به قوم لر
بهاره رهنما نیز به جای عذرخواهی در اینستاگرام خود با انتشار تصویری از فیلم “دختر لر” در این باره نوشت: «این هم از فیلم “ دختر لر” که من بخاطر قدیمی بودنش اشاره کردم بهش و هیچ ربطی به قومیت نداره! خیلی ها میکن چرا توضیح میدی اما من توضیح میدم چون مردم برام عزیزن و خودم هم به نوعی لر محسوب میشم با احترام به همه مردم خوب کشورم خصوصا هم قومی های لر که با لهجه زیباشون در شام ایرانی صحبت کردم این پست رو گذاشتم که این سو تفاهم برطرف شه که اصلا موضوع مقایسه یک فیلم خیلی قدیمی و فیلم های به روز با بازی بازیگران جدید بود.»

او در ادامه از واکنش ها به اظهار نظر خود انتقاد کرد و مدعی شد او را تهدید کرده اند و پیگیری حقوقی میکند. بهاره رهنما نوشت: “خداوند همیشه ناظر و شاهد ارادت من به اقوام خوب و نجیب ایرانی است و کسانی که با تهدید و فحاشی خودشون رو لر معرفی میکنن بی شک فاقد اصالت و فقط در صدد تفرقه ‌پراکنی و حاشیه سازی هستند که البته این موارد تهدید از طریق وکیل محترم بنده در حال پیگیری است!”

او در پی نوشت این پست تاکید کرد که “از طوفان ها و توطیٔه های سخت تر از این گذشتم چون توکلم به خداوند است و اتکایم به مولایم علی… یاعلی

فیلم