حراج لیدما جنجال کرد (فیلم)
حراج لیدما جنجال کرد (فیلم)
روز گذشته یکی از اصناف کیف و کفش فروشی در پاساژ لیدوما در غرب تهران با حراج اجناس خود بدون توجه به روز‌های اوج کرونا باعث ازدحام مردم در این مرکز شد.

به گزارش افلاکیون، ویدئویی از تجمع مردم در مغازه و پشت در این صنف در شبکه‌های مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد شهروندان به دلیل حراج در پاساژ لیدوما، در این مکان جمع شده و بیش از ۱۰۰ نفر تجمع کرده‌اند.

به نوشته فرارو، این صنف در پاساژ لیدوما در روز‌های گذشته با تبلیغ از سوی شبکه‌های اجتماعی حراج اجناس خود در روز جمعه ٢٣ آبان‌ماه قبل از ساعت ١٨ اعلام کرده بود و باعث تجمع شهروندان تهرانی بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی شد.

ویدئویی از تجمع مردم در مغازه و پشت در این مغازه کیف و کفش فروشی در پاساژ لیدوما در شبکه‌های مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد شهروندان به دلیل حراج در پاساژ لیدوما، در این مکان جمع شده و بیش از ۱۰۰ نفر تجمع کرده‌اند.

برخورد با برگزار کنندگان حراج کیف و کفش در لیدوما
حمیدرضا گودرزی در تشریح فیلم منتشر شده در فضای مجازی درباره حراج مغازه‌ای در یکی از پاساژ‌های واقع در شهرک قدس، گفت: در شرایطی که درپی تشدید شیوع کرونا ویروس محدودیت برای فعالیت‌ها در سطح شهر تهران اعمال شده اصناف نباید تحت هیچ عنوانی از جمله حراج اجناس موجب تجمع شهروندان شوند.

معاون استاندار تهران تاکید کرد: بی تردید با اقداماتی که توسط اصناف مختلف موجب تجمع شهروندان می‌شود برخورد خواهد شد و از اصناف هم درخواست می‌کنیم در چنین شرایطی دست به چنین اقداماتی نزنند. این فیلم مربوط به مغازه‌ای درون پاساژی در شهرک غرب بوده که موجب تجمع شهروندان شده که با آن برخورد خواهد شد.

در ادامه فیلم مربوط به تجمع در این پاساژ را ببینید: