جهش خیره کننده بیت کویت در ۲۴ ساعت
جهش خیره کننده بیت کویت در ۲۴ ساعت
در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی هر توکن بیت کوین دقایقی پیش 27 هزار و 743 دلار قیمت‌گذاری شد. قیمت کنونی نسبت به 24 ساعت گذشته 11.56 درصد رشد کرده و نسبت به هفته پیش 18.15 درصد افزایش داشته است.

افلاکیون– قیمت بیت کوین در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی تنها در چند ساعت رشد ۱۱.۵ درصدی را به ثبت رساند.

به نوشته فارس به نقل از کوین مارکت کپ، طی ۲۴ ساعتی که گذشت ۵۶ میلیارد و ۷۳۹ میلیون دلار بیت‌کوین معامله شده است و تعداد بیت کوین‌های معامله شده معادل ۲ میلیون و ۴۵ هزار توکن بوده است. با این وصف ارزش کل بیت کوین‌های موجود در بازار جهانی به ۵۱۳.۵ میلیارد دلار افزایش یافته است.

در معاملات امروز اتریوم هم مثبت بود و به ۳.۲ درصد رشد به قیمت ۶۴۸ دلار به ازای هر توکن رسید. این ارز در جایگاه دومین ارز مجازی در جهان قرار دارد.

برخلاف بیت کوین و اتریوم، ریپل اما ۶.۳ درصد منفی شد و طی هفته‌ای که گذشت نیمی از ارزش خود را از دست داد و حالا با قیمت ۲۹ سنت به ازای هر توکن معامله می‌شود.

از دیگر ارزهای مجازی که در معاملات امروز رشد قیمت داشته‌اند، می‌توان به بیت کوین کش و کاردانو اشاره کرد که به ترتیب ۵.۴ و ۳ درصد رشد قیمت را داشته‌اند.

به طور کلی طی هفته‌های گذشته سرمایه‌های بزرگی به سمت بازار جهانی ارزهای مجازی آمده و دلیل آن این است که سرمایه‌داران تلاش می‌کنند با ورود به بازار ارز مجازی ارزش دارایی خود را حفظ کرده و از تورم در امان بمانند.