تیم ملی نوجوانان و جوانان اردوی مشترک در تاجیکستان برگذار می کنند
تیم ملی نوجوانان و جوانان اردوی مشترک در تاجیکستان برگذار می کنند
رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال از برگزاری چهار مسابقه تدارکاتی برای تیم‌های فوتبال جوانان و نوجوانان در تاجیکستان خبر داد.

به گزارش افلاکیون و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی درباره وضعیت اردوی تیم‌های فوتبال پایه ایران گفت: خوشبختانه با حمایت همه جانبه فدراسیون فوتبال، برنامه سفر تیم‌های نوجوانان و جوانان به تاجیکستان قطعی شد و در یک اردوی مشترک بسیار مفید چهار مسابقه تدارکاتی در پیش خواهیم داشت.

رئیس کمیته جوانان اضافه کرد: طبق برنامه تیم جوانان از اول تا ۸ دی ماه در تاجیکستان حضور خواهد داشت. همچنین تیم فوتبال نوجوانان روزهای سوم و ششم دی ماه در شهر دوشنبه به مصاف تیم ملی نوجوانان تاجیکستان می‌رود و تیم ملی جوانان روزهای چهارم و هفتم دی برابر تیم ملی جوانان این کشور قرار می‌گیرد.

ماجدی اضافه کرد: محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا مشکلات و موانع زیادی برای آماده سازی تیم‌ها ایجاد کرده اما فدراسیون با وجود تمامی مشکلات از این دو تیم حمایت می‌کند و اردوها همچنین مسابقات مورد نظر را طبق برنامه دنبال می‌کنیم. کار فنی هر دو تیم تلاش زیادی داشتند، استعدادیابی مجددی انجام دادند و نفرات تازه ای به تیم‌ها دعوت شدند. هدف ما این است هیچ بازیکن شایسته ای نادیده گرفته نشود. جا دارد از حمایت باشگاه سپاهان و میزبانی شایسته این مجموعه از تیم ملی جوانان همچنین میزبانی باشگاه ایمان سبز شیراز و هیات فوتبال فارس تشکر کنم که به شایستگی پذیرای تیم ملی جوانان ما بوده و هستند.

وی در پایان گفت: امیدوارم زحماتی که با وجود محدودیت‌ها برای آماده سازی این دو تیم کشیده شده و تلاش‌های فدراسیون نادیده گرفته نشود و رسانه‌ها مثل همیشه حامی تیم‌های ملی کشورمان در این شرایط سخت باشند. کمیته جوانان هم به تلاش خودش ادامه خواهد داد تا بعد از اردوی تاجیکستان هم برنامه‌های مفید و خوبی را برای هر دو تیم در نظر بگیریم و با آمادگی کامل وارد مسابقات قهرمانی آسیا بشویم.

کد خبر ۵۰۹۵۴۳۴