کرمانی‌ها با حضور گسترده در راهپیمایی علیه ضدانقلاب و آشوبگران، تودهنی محکمی به اهانت‌کنندگان به مقدسات و سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی زدند.

به گزارش افلاکیون  از کرمان، ظهر امروز و بعد از اقامه نماز جمعه این هفته جمع زیادی از مردم کرمان از محل مصلای امام علی(ع) تا میدان بسیج  با راهپیمایی، اعتراضات خود به حرکات هنجارشکنانه اخیر و هتک حرمت ساحت مقدس قرآن و پیامبر(ص) را نشان دادند.

راهپیمایان شعارهای “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر انگلیس”، “مرگ بر منافق” و “مرگ بر ضد ولایت فقیه”، سر دادند.

همچنین شعارهای “نیروی انتظامی باعث امنیت است”، “پیروی از رهبری باعث هر عزت است”، “ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده”، “خونی که در رگ‌ ماست، هدیه به رهبر ماست”، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده”، از جمله شعارهای مردم پایتخت مقاومت بود.

“اهانت به قرآن رسم منافقان است” فتنه و آشوبگری کار منافقان است”، هم دیگر شعار راهپیمایان کرمانی بود.

در این مراسم عکس‌هایی از رهبری، سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و پرچم‌های عاشورایی در دست بعضی از راهپیمایان به چشم می‌خورد.

همچنین راهپیمایان بیلبوردها و برگه‌هایی با مضمون‌هایی چون «فراجا فراجا حمایتت می‌کنیم، نیروی انتظامی  حمایتت می‌کنیم، فراجا حمایت حمایت، فراجا تشکر تشکر» در دست داشتند.

به گزارش افلاکیون ، امام جمعه، استاندار، زاهدی نماینده مردم کرمان و راور، فرماندار کرمان، فرماندهان نظامی و انتظامی و سایر مدیران در این تظاهرات مردم را همراهی کردند.

منبع : فارس