اصرار آقای داماد برای رای به همتی به عنوان ادامه دهنده راه روحانی و حافظ دستاوردهای این دولت به خوبی نشان می دهد که همتی همان کاندیدای روکشی دولت روحانی در انتخابات این دوره است.
تقلای داماد روحانی برای پیروزی همتی +جزئیات
تقلای داماد روحانی برای پیروزی همتی +جزئیات

به گزارش افلاکیون،  کامبیز مهدی زاده، داماد حسن روحانی در یادداشت تازه خود که در روزنامه آرمان (رسانه خاندان هاشمی) منتشر شده است، از مردم برای حضور در پای صندوق های رای دعوت کرده و هشدار داده که اگر مردم نیایند اقلیت بر اکثریت پیروز می شود. مهدی زاده بیشتر یادداشت خود را به تخریب کاندیداهای جبهه انقلاب اختصاص داده و در بخش پایانی تلاش کرده است تا با اقدام مثلا زیرکانه مردم را برای رای به همتی ترغیب کند.

اصرار آقای داماد برای رای به همتی به عنوان ادامه دهنده راه روحانی و حافظ دستاوردهای این دولت به خوبی نشان می دهد که همتی همان کاندیدای روکشی دولت روحانی در انتخابات این دوره است.

باید یادآور شد که مهدی زاده چندی پیش در دفاع از دولت پدر همسرش گفته بود: «با تغییر افراد پیشرفتی حاصل نمی‌شود. کسی از کره مریخ هم بیاید همین آش و کاسه است».

گفتنی است ادعای همتی مبنی بر اختلاف با روحانی و برکناری او با تکذیب رئیس دفتر روحانی مواجه شد. واعظی در واکنش به ادعای همتی، ادعای او را تکذیب کرد و گفت: «روحانی با همتی با اختلافی  نداشت. حتی آقای همتی مرخصی گرفت تا اگر رای نیاورد به کارش در بانک مرکزی برگردد».

به گزارش جهان نیوز، بخش هایی از یادداشت مهدی زاده را خواهید خواند:

سال ۹۲ برای چه آرمانی جنگیدیم؟ رفع حصر ایران از انزوا، بازگشت کرامت انسانی، شایسته‌سالاری، بازگشت اقتدار و عزت ملی. تلاش کرده‌ایم این آرمان پیروز شود تا زمانی که رئیس‌جمهور به کشوری سفر می‌کند محافظان به استقبال او نیایند یا هنگام سخنرانی سالن را ترک نکنند، راه همه یکی بود و آن راه، آزادی بود. بله امروز با توجه به وضع شدید تحریم‌ها، وضعیت معیشت مردم خوب نیست اما امروز راحت‌تر می‌توان اظهارنظر کرد و از رئیس دولت و کابینه انتقاد کرد. امروز فضای دانشگاه‌های کشور را نسبت به دوره‌های گذشته مقایسه کنید؛ دیگر دغدغه جامعه پهنای باند و سرعت اینترنت نیست. دولت کاری انجام داده که به آن ایمان داشت و آن راه، راه بازگشت به عزت ملی بود، امروز باید تلاش‌ کرد عده‌ای که از حضور مردم در انتخابات ترس دارند و می‌خواهند مردم پای صندوق رای نیایند تا اقلیت پیروز انتخابات شود ناامید شوند. تنها راه تغییر صندوق رای است؛ وگرنه اقلیت بر اکثریت پیروز خواهد شد، چه بخواهیم چه نخواهیم، همتی باید کرد.

درباره «کامبیز مهدی زاده» بیشتر بخوانید:
آقاداماد! شما یاد بگیر که با مقدسات بازی نکنی