تداوم آلودگی هوای تهران | افزایش دما تا پایان هفته
تداوم آلودگی هوای تهران | افزایش دما تا پایان هفته
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان بارش پراکنده برف و باران در ارتفاعات، پایداری نسبی جو و عدم وزش باد قابل ملاحظه همچنین افزایش دما پیش‌بینی می‌شود.
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد:

به گزارش افلاکیون ، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و پیش‌یابی مدل‌های عددی وضعیت جوی استان از امروز (۲۱ آذر) تا پایان هفته با فعالیت موج بارشی ضعیف در ارتفاعات همراه با بارش پراکنده برف و باران و در دیگر مناطق استان با توجه به پایداری نسبی جو و عدم وزش باد قابل ملاحظه به‌ویژه مناطق پر تردد شهری شرایط ادامه انباشت و افزایش غلظت آلاینده‌ ها و به‌دنبال آن کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

از امروز تا پایان هفته افزایش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه آلودگی – امین آباد با کمینه دمای ۱۰- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۲ آذر) کمی ابری همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۴ و حداکثر دمای ۱۱ درجه سانتیگراد و طی ‌چهارشنبه (۲۳ آذر) نیمه‌ابری تا ابری همراه با غبار صبحگاهی و در بعضی ساعت‌ها بارش پراکنده با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.