تایید حکم اعدام روح الله زم/ مدیرعامل سابق بانک سرمایه نقره داغ شد
تایید حکم اعدام روح الله زم/ مدیرعامل سابق بانک سرمایه نقره داغ شد
اسماعیلی گفت: در پرونده بانک سرمایه مدیر عامل سابق بانک که به تازگی به کشور بازگردانده شد از رای صادره واخواهی کرد و در حال حاضر به موجب حکم قطعی به ۱۲ سال حبس تعزیری، محرومیت موقت از خدمات دولتی، جزای نقدی و ضبط مال تحصیل شده از طرق نامشروع محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری افلاکیون سی و ششمین نشست خبری «غلامحسین اسماعیلی» سخنگوی قوه قضائیه برگزار شد. در این نشست اسماعیلی به سوالات خبرنگاران رسانه های داخلی پاسخ داد.

تایید حکم روح الله زم در دیوان عالی کشور

دیوانعالی کشور حکم دادگاه عمومی و انقلاب در مورد روح الله زم را تایید کرد.

مدیر عامل سابق بانک سرمایه به ۱۲ سال حبس تعزیری محکوم شد

در پرونده بانک سرمایه مدیر عامل سابق بانک که به تازگی به کشور بازگردانده شد از رای صادره واخواهی کرد و در حال حاضر به موجب حکم قطعی به ۱۲ سال حبس تعزیری، محرومیت دائم از خدمات دولتی، جزای نقدی و ضبط مال تحصیل شده از طرق نامشروع محکوم شد.

هیچ نامه‌ای مبنی بر اعلام گذشت ریاست جمهوری از شکایت علیه خبرنگاران و رسانه ها به قوه قضاییه واصل نشده است

اسماعیلی در پاسخ به سوالی در مورد اظهارات معاون حقوقی رییس جمهور مبنی بر گذشت از شکایات علیه خبرنگاران و رسانه ها گفت: تا صبح امروز هیچ نامه ای مبنی بر اعلام گذشت ریاست جمهوری از شکایت علیه خبرنگاران و رسانه ها به قوه قضاییه واصل نشده است. ظاهرا دوستان نیت داشتند یا دارند این کار را انجام دهند. امیدواریم این نیت جامه عمل به خودش بپوشاند.

رسیدگی به پرونده هفت تپه در حال انجام است

سخنگوی دستگاه قضا در خصوص پرونده هفت تپه گفت: رسیدگی به پرونده هفت تپه در حال انجام است. همزمان اقدامات بسیار خوبی برای جلوگیری از کاهش تولید و کاهش سطح اشتغال در این شرکت انجام شده است.دادگاه با رویکرد رسیدگی به اتهام و اینکه این موضوع نباید موجب اخلال در فعالیت تولیدی شود در حال انجام کار است.