دکتر خداد غریب پور در سفر به مناطق زلزله زده سی سخت ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان این حادثه با جمعی از مسئولین این شهرستان برای رفع شدن هرچه رسیع‌تر مشکلات مردم به گفتگو پرداخت.
بازدید مدیرعامل گروه مالی سپهر از مناطق زلزله زده سی سخت +فیلم و عکس
بازدید مدیرعامل گروه مالی سپهر از مناطق زلزله زده سی سخت +فیلم و عکس

به گزارش افلاکیون، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات با همراهی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار دنا، مدیرعامل بانک صادرات استان و دیگر مسیٔولان اجرایی استان و شهرستان دنا ضمن بازدید از منازل آسیب دیده این شهر به گفتگو با مردم سی سخت پرداخت.

دکتر غریب پوردر ابتدای صحبت خود با اشاره به اینکه سی‌سخت شهری افسانه ای، خوش نام و آوازه و دارای مردمانی با فرهنگ است. همین که در این چند روز پس از وقوع زلزله در این شهر سرقت نداشتیم خود نشان خوبی از همراهی خوب مردم و دلسوزی آنها با یکدیگر و البته جای تقدیر از مسیٔولان دارد.
مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات افزود: رخداد تلخ سقوط هواپیمای یاسوج را همه در ذهن داریم، با جست‌و‌جوی ساده در خبرها، تصاویر و فیلم های متعددی از کمک مردم این خطه در آن زمان را میتوانیم بیینیم، در زلزله شدید یاسوج مردم دنا در کمک به همنوع بسیار عالی درخشیدند و الان نوبت دیگران و سایر مردم ایران بود که این مردم نجیب را همراهی کنند و انصافاً چنین هم شد.
وی در ادامه صحت های خود گفت: جای خوشبختی فراوان است که هیچکس در این زلزله فوت نشد اگرچه دل همه ما از زلزله سی‌سخت و رنج مردمش ناراحت شد اما از آن طرف و سالم ماندن مردم باعث تسکین آلام شده است.

7c19debf-abfa-4791-8caa-e14038a9a7f9

b5c9e5ad-7c6d-4bab-8cac-6cfa5b344962

دکترغریب پور با تشکر از دکتر صیدی مدیرعامل بانک صادارت ادامه داد: ایشان اگرچه مستمراً پیگیر وضعیت مردم زلزله‌زده سی‌سخت بودند اما به واسطه برخی مشغله ها علیرغم میل باطنی نتوانستند امروز در جمع ما باشند، بانک صادرات هم در راستای مسیٔولیت های اجتماعی خود به زودی با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد راه های همکاری و کمک به مردم را بررسی و عملیاتی می کند.

مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات ضمن تقدیر از استاندار و مسولان منطقه، تصریح کرد: حجم خرابی بالا است، بیش از ۲۰۰۰ واحد ساختمانی دچار خرابی کلی و جزیٔی شده است، هم باید حمایت جدی دولت باشد و هم ما و دیگران، باید دست به دست هم و با همراهی یکدیگر انشاالله کاری کنیم که مردم در فرصت خوبی که بهار و تابستان پیش رو قرار میدهد منازل خود را ایمن بسازند و تکمیل کنند.