بازار سرمایه با افزایش تقاضا در نماد‌های بزرگ آغاز به کار کرد.
بازار سرمایه/ سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۲۵ خرداد/ خودرویی‌ها لیدر بازار بورس شدند
بازار سرمایه/ سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۲۵ خرداد/ خودرویی‌ها لیدر بازار بورس شدند

امروز سه شنبه ( ۲۵خرداد) بازار با افزایش تقاضا در نماد‌های بزرگ و کوچک آغاز به کار کرد.

برترین صفوف تقاضا و عرضه در بورس و فرابورس در پیش گشایش

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۲۵ خرداد

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۲۵ خرداد

خودرو و خگستر صف خرید شد.

بازار بورس تهران امروز نیز همسو با معاملات ساعات پایانی روز گذشته، با رشد محسوس تقاضا همراه شده و بازهم با لیدری خودرویی ها، در اغلب نماد‌های بزرگ و شاخص ساز مثبت آغاز کرده است.

در جریان معاملات پرتقاضای گروه خودرو و قطعات، نماد خگستر امروز هم در راس توجه سهامداران با صف خرید همراه است. خودرو در محدوده ۲۱۰ تومان با پیشروی بالغ بر ۳ درصدی دنبال می‌شود. خپارس در مدار مثبت ۲.۵ درصدی در قیمت ۱۱۴ تومان در حال معامله است. ورنا، خکرمان، خزامیا و خدیزل از دیگر نماد‌های سبز پوش گروه اند.

رشد ۳هزار واحدی نماگر بازار سرمایه در ۱۰دقیقه آغازین معاملات امروز

شاخص کل بورس تهران در ساعت ۹:۱۰ در ارتفاع یک میلیون و ۱۵۳هزار واحد قرار گرفته است.

نماد‌های فارس، خودرو و شپنا بیش‌ترین تأثیر مثبت و نماد‌های فملی، تنوین و وسخوز بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

فلزات اساسی‌ها امروز با افت نسبی تقاضا همراهند. فملی در محدوده صفر تابلو با نوسانات منفی دنبال می‌شود. فولاد در قیمت ۹۹۷ تومان رشد بیش از ۱ درصدی قیمت را داراست. ذوب در مدار منفی در قیمت ۳۵۳ تومان متعادل در حرکت است. کاوه و فخوز در مدار مثبت داد و ستد می‌شوند.

رشد چهار هزار واحدی شاخص کل

در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد چهار هزار و ۲۴۱واحدی (۰.۴درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۵۴هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با افت ۰.۰۵درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۳۰نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۱۴۲نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

نماد‌های غکوروش، خودرو، ولکار، شپنا، خپارس، شستا و فملی در گروه پرتراکنش‌ترین‌های بورس و نماد‌های فتوسا، فگستر، زملارد، چخزر، شاروم، کزغال و کرمان در گروه پرتراکنش‌ترین‌های فرابورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به حدود ۶۷۰میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۱۰۵میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند.