ایران و اسرائیل به اتحادیه عرب بپیوندند!
ایران و اسرائیل به اتحادیه عرب بپیوندند!
«ضاحی خلفان» نایب رئیس پلیس دبی در رشته توییت‌هایی با طرح پیشنهادی مضحک خواستار الحاق اسرائیل و ایران به اتحادیه کشور‌های عرب و تغییر نام آن به اتحادیه خاورمیانه شد.

به گزارش افلاکیون، نایب رئیس پلیس دبی در حساب توییتری خود نوشت: «معتقدم که اتحادیه کشور‌های عربی باید به اتحادیه خاورمیانه تبدیل شود که ایران و اسرائیل در کنار کشور‌های عربی نیز در آن حضور داشته باشند».

به گزارش شفقنا به نقل از القدس العربی، خلفان در حساب توییتری خود نوشت: «معتقدم که اتحادیه کشور‌های عربی باید به اتحادیه خاورمیانه تبدیل شود که ایران و اسرائیل در کنار کشور‌های عربی نیز در آن حضور داشته باشند».

این مقام اماراتی در ادامه توییت‌های خود مدعی شده است: «اسرائیل دولتی است که جهان آن را به رسمیت شناخته و تمام شده است. مرز‌های کشور فلسطین براساس قطعنامه‌های سازمان ملل شناخته شده است. عباس باید کشورش را در مرز‌های مشخص شده براساس قطعنامه‌های سازمان ملل اعلام کند و جهان دیر یا زود آن را به رسمیت خواهد شناخت».

خلفان در توییت دیگری آورده است: «اسرائل به بخشی لاینفک از خاک عرب تبدیل شده است. همه ادیان در آن هست. در لبنان رئیس جمهور مسیحی است و بقیه ادیان در آن حضور دارند. در اسرائیل نیز رئیس جمهور یهودی است و بقیه ادیان در آن هستند… الی آخر… رئیس جمهور در کشور چیست؟ ما را هیچ دخلی به دیانت تو نیست، اما در وضعیت همجواری هستیم».

وی در ادامه به حماس حمله کرده و آورده است: «حماس سازمانی است که برای اعتبار بخشیدن به غرب درباره این موضوع ایجاد شده است که فلسطینیان صلح نمی‌خواهند… حماس برای ضربه زدن به سیاست فتح ایجاد شده است که خواهان تشکیل دو کشور در عمق است. حماس برای شکست فتح ایجاد شده و در زمینه تحریف وجهه تلاش‌های فتح موفق بوده است».