افول و سقوط  آمریکا و غرب نزدیک است
افول و سقوط  آمریکا و غرب نزدیک است
یک پژوهشگر روابط بین الملل به مناسبت سالگرد سپهبد شهید قاسم سلیمانی نوشت: نظریه مقاومت ریشه در معنویت توحیدی و عقل دارد و افول و سقوط حتمی لیبرالیسم غرب را در پی دارد

افلاکیون– متن کامل بیانیه دکتر حبیب اله گلمحمدی کارشناس و پژوهشگر روابط بین الملل به مناسبت سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را در زیر بخوانید.

بسم الله الرحمن الرحیم

نظریه مقاومت

خداوند متعال به انسانهای خاص از جنس نور بر روحشان دمید تادر روی زمین مامور به انجام امر الهی باشند,که سرادر سپهبد سرباز قاسم سلیمانی از این جنس ناب بود ,او پارادیم مقاومت را در مقابل ظلم ,تجاورز ,نسل کشی ,جنایت جنگی تزویز ,وادادگی,استکبار واستبداد نهادینه کرد و موفق به تولید یک نظریه جدید در عرصه جهانی شد ,که نظریه مقاومت نام گرفت. اماریشه نظریه مقاومت در معنویت توحیدی ,عقل ومنطق قراردارد,چراکه باظهور پارادیم مقاومت ,که ریشه در تفکر الهی انقلاب اسلامی دارد, افول لیبرالیسم غرب را دچار مشکل ونزدیک به افول حتمی کرده است .
سردار سلیمانی فرستاده خدا بر روی زمین بود. او فرمانده جهان اسلام وملت های آزادیخواه دنیا بود. او اسوه مقاومت ووفاداری به ولایت بود. که در دانشگاه حضرت زهرا سلام الله علیها شاگردی کرده وفارغ التحصیل از مکتب امامین انقلاب اسلامی که خود دانشجوی مکتب فاطمی بودند به این درجه ومقام قرب الهی رسیدند .استکبار وایادی آنان فکر کردند با شهادت مسیر مقاومت کند ویا متوقف می شود اما نفهمیدند مسیر مقاومت با انتقام سخت, افول آمریکا وغرب را حتمی تر و در آینده نچندان دور به فروپاشی مطلق خواهد برد .بله مقاومت هزینه دارد اما هزینه سازش ، وادادگی ودلبستگی به غرب نابودی ، وابستگی وحقارت یک ملت است.در طول تاریخ هرجا مقاومت واتکا به درون بود پیشرفت وهرجا فارغ التحصیلان غرب واداده وبا منافع ملت بازی کردند وابستگی و عدم پیشرفت ملت را به همراه داشته و تاریخ این حقیقت را اثبات کرده است .پس راه مقاومت, عزت ملت ایران اسلامی وملت ها ودولت های منطقه وجهان اسلام ودنیااست.
دکتر حبیب الله گل محمدی
مورخ ۱۲دیماه ۱۳۹۹